دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي سبزی خشک

مطالب دیگر:
📗پاورپوینت با موضوع بررسي علائم فرسودگی شغلی (Job Burnout) و راه هاي برون رفت ازآن📗پاورپوینت با موضوع بررسی موانع خدمات مراقبت پرستاری در منزل در ایران📗پاورپوینت با موضوع بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان📗پاورپوینت با موضوع بررسي وارزیابی چابکي شركت هاي توليدي پتروشيمي ايران بابكارگيري منطق فازي📗پاورپوینت با موضوع برنامه کشوری تنظیم خانواده📗پاورپوینت با موضوع بسته آموزشي تغذيه در بحران📗پاورپوینت با موضوع بهداشت دهان و دندان📗پاورپوینت با موضوع بیوگرافی فروغ فرخ زاد📗پاورپوینت با موضوع بیومکانیک ارتودنسی📗پاورپوینت با موضوع تکنولوژی فيبر‌نوری (Fiber Optic)📗پاورپوینت با موضوع تکنیک FMEA و کاربرد آن در صنعت📗پاورپوینت با موضوع تجزيه وتحليل قطعه برنامه هاي زبان اسمبلي Z80📗پاورپوینت با موضوع تجلی و امکان فقری📗پاورپوینت با موضوع کلان عرصه فرهنگ📗پاورپوینت با موضوع تصاویری از آثار باستانی ایران در موزه ی لوور📗پاورپوینت با موضوع تقاضا در ورزش: شواهد📗پاورپوینت با موضوع توسعه اقتصادي و برنامه ريزي📗پاورپوینت با موضوع توليد آهن📗اسلام و نسل جوان📗اسلام وبرابری
دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي سبزی خشک|30005692|xbl
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي سبزی خشک

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح

بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...)

دارای فرمت pdf می باشد.

مفصل و با تمام جزئیات بسیار کامل و مرتب

مناسب برای شروع یک کسب و کار

مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی

نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.

طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.

فهرست مطالب

فصل اول : خلاصه گزارش

فصل دوم : معرفی طرح و سابقه

فصل سوم : مطالعه بازار

فصل چهارم : مواد اولیه و تاسیسات

فصل پنجم : مکان یابی و بررسی جنبه هاي زیست محیطی

فصل ششم : منابع نیروي انسانی

فصل هفتم : فنی و مهندسی

فصل هشتم : برنامه اجرائی و بودجه بندي

فصل نهم : برآورد ها و تجزیه و تحلیل مالی

در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.