دانلود طرح توجیهی: تولید سنگ بری سخت بر باظرفيت 60,000 مترمربع در سال

مطالب دیگر:
📖اقامه ی دلیل در حقوق کیفری📖بررسی تست های غیر مخرب (NDT) در تجهیزات سیستم های قدرت📖تحقیق پیرامون خاویار📖راههای تقویت مشاركت مردم در توسعه ی صنعت گردشگری در استان خوزستان📖شبیه سازی موانع عقب خودرو با استفاده از 4 سنسور مافوق صوت📖تخفیف و تبدیل مجازات📖بررسی برهان وجوب و امكان📖مجموعه (آموزشی- فرهنگی- تفریحی) شهرداری منطقه 22 تهران📖بررسی عوامل مؤثر بر كژرفتاریهای نوجوانان با تكیه بر از هم گسیختگی📖بررسی نحوه گذران اوقات فراغت دانش آموزان📖تحلیل مردم شناختی تلویزیون و فرهنگ پذیری در خانواده📖دانلود تحقیق و مقاله پیرامون اصل لانه کبوتر📖سر نخ گمشده تبلیغات📖استفاده از پلیمر فرا جاذب آبPR 3005 A جهت موفقیت برنامه های آبیاری در مناطق خشك و نیمه خشك📖طرح توجیهی تاسیس آموزشگاه زبانهای خارجی📖ماهیت و ارزش مدیریت استراتژیک📖مسئولیت ظهر نویس در قانون چك📖بررسی ارتباط بین ثبات و پایداری مالکان شرکت و عملکردمالی شرکت📖بررسی رابطه بین رضایت زناشویی والدین و افسردگی فرزندان📖حقوق مالی زن از منظر قرآن و روایات
دانلود طرح توجیهی: تولید سنگ بری سخت بر باظرفيت 60,000 مترمربع در سال|30005682|xbl
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود طرح توجیهی: تولید سنگ بری سخت بر باظرفيت 60,000 مترمربع در سال

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح

بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...)

دارای فرمت pdf می باشد.

مناسب برای شروع یک کسب و کار

مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی

نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.

طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : سنگ بري سخت بر

نوع توليدات وظرفيت : برش سنگ نماي گرانيتي 60,000 مترمربع درسال

تعداد شاغلين : 21

مشخصات سرمايه گذاري طرح (ارقام به ميليون ريال)

سرمايه گذاري كل طرح : 9130

سرمايه گذاري ثابت : 8100

سرمايه در گردش : 700

در آمد ساليانه: 9000

سود ويژه : 2357

دوره بازگشت سرمايه : 42 ماه

نرخ باز دهي سرمايه : 29%

در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.