دانلود طرح توجیهی: سنگ لاشه با ظرفيت 25,000 تن درسال

مطالب دیگر:
📝طرح لایه باز کارت ویزیت خدمات جوش کاری📝طرح شماره یک کارت ویزیت لایه باز خیاطی📝طرح شماره دو کارت ویزیت لایه باز خیاطی📝آموزش بازکردن و فرمت کردن فلش های قفل شده یا ریدایرکت شده📝ورمی کمپوست چیست ؟؟؟؟📝آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد نا پیوسته داخل سال1387📝پاورپوینت درباره نقش پوشش مطلوب وحجاب مقبول دربهداشت دوران بلوغ دختران📝دانلود پروژه شرکت تولیدی شامل کلیه صورتهای مالی در قالب اکسل 📝دانلود تحقیق درباره پول الکترونیک📝تحقیق درباره وب سرویس و ویروسهای اینترنتی📝دانلود تحقیق درباره وضعيت فقهی ـ حقوقی رايانه در ايران📝دانلود تحقیق درباره امنیت شبکه📝دانلود پاورپوینت:شبکه های بی سیم Wi-Fi📝دانلود سوپر فایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه بینش عمیق meditation subliminal📝فایل فلش asuszenfone 2 اندروید 6.0.1📝 دستگاه برش حرارتی📝حذف FRP کلیه اندروید های 5و6 📝علوم تجربی پایه نهم📝دانلود تحقیق رشته روانشناسی نظریه بازی ها، تئوری بازی📝فرمانروایی اعراب مسلمان در اسپانیا
دانلود طرح توجیهی: سنگ لاشه با ظرفيت 25,000 تن درسال|30005678|xbl
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود طرح توجیهی: سنگ لاشه با ظرفيت 25,000 تن درسال

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح

بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...)

دارای فرمت pdf می باشد.

مناسب برای شروع یک کسب و کار

مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی

نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.

طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.

خلاصه طرح :

موضوع طرح : بهره برداري از معدن سنگ لاشه

نوع توليدات وظرفيت : ماده سنگ لاشه 25000 تن درسال

تعداد شاغلين : 9 نفر

مشخصات سرمايه گذاري طرح (ارقام به هزار ريال)

سرمايه گذاري كل طرح : 640722

سرمايه گذاري ثابت : 457700

سرمايه در گردش : 183022

در آمد ساليانه: 1,100,000

سود ويژه : 170,345

دوره بازگشت سرمايه : 33 ماه

نرخ باز دهي سرمايه : 37%

در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.