دانلود طرح توجیهی: تولید سرکه برنج

مطالب دیگر:
🔗دانلود تحقیق در موردتحقیق درباره منطق فازی از مفهوم شناسی تا کاربردهای عملیاتی🔗دانلود تحقیق در موردتحقیقات زیست پزشکی🔗دانلود تحقیق در موردتحليل غیرخطی عناصر محدود🔗دانلود تحقیق در موردتحليل مدهاي خرابي و اثرات آن(Failure Mode & Effect Analysis)🔗دانلود تحقیق در موردتحليل مشخصه ها و نيازمنديهاي برنامه درسي نخبه پرور براي پرورش بومي نخبگان و تعديل مهاجرت نخبگان در پدیده جهانی شدن🔗دانلود تحقیق در موردتحليل و بررسي فضاهاي داخلي آموزشي🔗دانلود تحقیق در موردتحلیل محتوای صورت جلسات کارگروه منابع ملی🔗دانلود تحقیق در موردتحلیل چند موزه ایرانی🔗دانلود تحقیق در موردتحول در نظام هاي مديريتي🔗دانلود تحقیق در موردتخلفات اداری🔗دانلود تحقیق در موردتخمین و ارزیابی شاخص‌های هارمونیکی کیفیت توان در سیستم قدرت با استفاده از روش‌های هوشمند🔗دانلود تحقیق در موردتدريس پيشرفته🔗دانلود تحقیق در موردترانزيستورهاي اثر ميدان (FET)🔗دانلود تحقیق در موردترانزیستور🔗دانلود تحقیق در موردترانسفرماتور هاي الكتريكي🔗دانلود تحقیق در موردترانسفورماتورهاي الكتريكي🔗دانلود تحقیق در موردترشح TRH🔗دانلود تحقیق در موردترک خوردگی انار🔗دانلود تحقیق در موردترکیبات آلی سیلسیم🔗دانلود تحقیق در موردتست های تشخیصی سیستم گوارش
دانلود طرح توجیهی: تولید سرکه برنج|30005674|xbl
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود طرح توجیهی: تولید سرکه برنج

دانلود طرح توجیهی و مطالعات امکان سنجی طرح

بررسی ابعاد مختلف طرح (معرفی محصول مالی منابع انسانی فضا و ...)

دارای فرمت pdf می باشد.

مفصل و با تمام جزئیات بسیار کامل و مرتب

مناسب برای شروع یک کسب و کار

مناسب جهت ارائه به دانشگاه به عنوان پروژه درسی

نگارش طرح توجیهی یک طرح کسب و کار خوب باید مانند یک داستان، گویا و واضح باشد و باید اهداف کسب و کار را به صورت موجز و کامل بیان کرده و راه رسیدن به آنها را نیز مشخص نماید. به‌گونه‌ای که سرمایه‌گذاران (دست‌اندرکاران کسب و کار) دقیقاً مفهوم را متوجه شده و خودشان نیز راغب به خواندن و درک دیگر بخش‌ها گردند.

طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارائه می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، بازدهی سرمایه، دوره برگشت سرمایه و ... بیان خواهد شد.

فهرست :

عنوان..صفحه

1 معرفی محصول. 5

1 نام و کد محصول.. 14 1

1 2 شماره تعرفه گمرکی.. 14

1 3 شرایط واردات 15

1 4 بررسی و ارائه استاندارد ملی 15

1 5 بررسی و ارئه اطلاعات لازم در زمینه قیمت... 16

1 6 توضیح موارد مصرف و کاربرد... 17

1 7 بررسی کالاهای جایگزین .. 17

1 8 اهمیت استراتژیک کالا در دنیای امروز 18

1 9 کشورهای عمده تولید کننده و مصرف کننده.. 20

1 شرایط صادرات... 20 10

2 وضعیت عرضه و تقاضا ... 21

2 1 بررسی ظرفیت بهره برداری و روند تولید 21

2 2 وضعیت طرح های جدید .. 21

2 3 بررسی روند واردات محصول از آغاز برنامه سوم 22

2 4 بررسی روند مصرف از آغاز برنامه سوم ... 22

2 5 بررسی روند صادرات محصول از آغاز برنامه سوم... 22

2 6 بررسی نیاز به محصول با الویت صادرات تا پایان برنامه چهارم.. 22

3 بررسی اجمالی تکنولوژی.. 23

4 نقاط قوت و ضعف تکنولوژی. 29

5 بخش مالی طرح. 30

6 وضعیت حمایتهای اقتصادی و بازرگانی 47

7 محل های پیشنهادی اجرای طرح. 47

معرفی محصول

تعریف سرکه : سرکه ، مایع ترشی است که از اکسید شدن اتانول موجود در آب سیب ، ماء الشعیر و موادی از این قبیل بدست می آید .معمولاً 3 تا 5 درصد از حجم سرکه ها، اسید سیتریک می باشد. البته سرکه های طبیعی، اسید تارتریک و اسید سیتریک کمتری دارند

تاریخچه سرکه :

اسید اسیتیک یا جوهر انگور جزو اسیدهای کربوکسیلیک است و در نا مگذاری آیوباک به اسید اتانوتیک معروف است. این اسید دارای طعم ترشی شبیه طعم سرکه است. باکتری سرکه ساز (استو باکتر) به دلیل تمایل به تولید اسید استیک به این نام معروف شد هاند. این باکتری ها در موادغذایی ، آب و خاک یافت می شوند. اسید استیک به طور طبیعی از میوه ها و برخی موادغذایی فاسد شده از فرآیند تخمیر تولید می شوند و از قدیمی ترین ترکیبات شیمیایی شناخته شده توسط انسان است.

سرکه (اسید استیک رقیق) از دوران باستان برای انسان شناخته شده بود. احتمالأ انسا نها در دوران باستان هنگام تهیه شراب از فرآیند تخمیر به وجود سرکه پی برده بودند. فیلسوف یونانی تئونار استوس در سه قرن پیش از میلاد چگونگی واکنش سرکه با فلزات و تولید رنگدانه برای استفاده در نقاشی از کربنات سرب و زاج های سبز ایجاد شده از نم کهای مس و استات مس را توضیح داده است.

در صورتی که نیاز به جزئیات بیشتر و یا دریافت فهرست مطالب دارید از طریق بخش پشتیبانی و یا ایمیل فروشگاه با ما در ارتباط باشید.